• خانه
  • درباره ما
  • پیام مدیر عامل

بیش از  هفده سال از عمر شرکت توسعه صنایع مس جیرفت می گذرد. طی سالیان گذشته، تغییرات ساختاری این شرکت، همه در راستای رسیدن به مجموعه ای توانمند، با ظرفیت اجرایی، عملیاتی و نهایتا تولیدی بالا و سود دهی مطلوب با در نظر گرفتن کلیه حقوق سهامداران خود بوده است. اگرچه برخی از این تغییرات در سالهای گذشته به محک تجربه، با آزمون و خطا همراه بوده، لیکن امروز می توان گفت شرکت توسعه صنایع مس جیرفت پشتوانه عظیمی از تجربه اجرایی، دانش مدیریت و اندوخته ارزشمندی از نیروی انسانی کارآمد، توانمند و دلسوز دارد که در کنار سرمایه مالی شرکت و برخورداری از بهترین امکانات در سایت معدنی جیرفت و دفاتر مرکزی و فنی و مهندسی تهران، می تواند مدعی به حقی در زمینه تولید مس کاتد و مشتقات معدنی کانسنگ مس در هر دو شاخه هیدرومتالورژی و پیرومتالورژی باشد.

در حال حاضر پس از تعیین هیات مدیره جدید در ابتدای سال 96، در راستای اصلاح ساختار از طریق تمرکز منابع و هم افزایی و همچنین راه اندازی و اصلاح مجدد فرآیند ساخت واحد  Tank leaching/SX/EW  بمنظور استحصال کاتد مس در کلاس جهانی (LME Grade) اهدافی همچون ایجاد واحد ذوب سرباره های قدیمی و کنسانتره مس تولیدی با ظرفیت روزانه حداقل 3 تن مس آندی و همچنین احداث واحد تولید کنسانتره مس با ظرفیت خوراک دهی 600.000 تن در سال وارد فاز انجام مذاکرات و ایجاد زیرساخت های مورد نیاز شدکه انشاء الله به حول قوه الهی امید است در اوایل سال97 این واحدهای تولیدی نیز وارد چرخه تولید گردند.

نگاه مدیران ارشد و پرسنل شرکت توسعه صنایع مس جیرفت به این مجموعه با تلقی بخشی خصوصی از این شرکت همراه است. مهمترین دلیل هر مجموعه خصوصی بالابردن کیفیت اجرای تعهدات مختلف مجموعه خود است. در همین راستا شرکت توسعه صنایع مس جیرفت پس از بالا بردن کیفیت در بخش های مختلف کاری و تقویت زیرساختارهای مربوطه اعم از آموزش نیروی انسانی، بومی سازی دانش، ارتباط سازنده با شرکت های بزرگ و مطرح دنیا در زمینه های کاری مربوطه، خرید تجهیزات صنعتی و معدنی، افزایش سرمایه ثبتی، توانایی ویژه ای در بخش های گوناگون فعالیت های خود دارد و می تواند نقشی موثر در ایجاد اشتغال در مناطق محروم و همچنین ایجاد سرمایه و ثروت از ذخایر خدادا و طبیعی این کشور عزیز نماید.

امید است که ارتباط مستمر با این سایت، زمینه ای باشد برای شناخت بیشتر شرکت توسعه صنایع مس جیرفت و ایجاد روابطی تازه با بخش های مختلف و متنوع صنعتی و معدنی کشور، تامین بیش از پیش با اندیشه آبادانی سرزمینمان ایران، استانداردهای جهانی این سازندگی را بیشتر محقق سازیم.

 

 

 


تماس با ما

آدرس: تهران خیابان فاطمی ، میدان گلها، خیابان کاج جنوبی، کوچه 8، پلاک 15، طبقه دوم

Tel: 02188025800

 02188025951

 02188025796

Fax: 02188025962

ایمیل : info@jcid.ir

بازدیدکنندگان سایت

مجموع آمار بازدید ها :3707

درباره ما

معادن مجتمع مس جیرفت شامل سرگز ،مرجان و زاغو می باشد که علاوه بر اکتشافاتی که در گذشته انجام گردیده است، هم اکنون در مرحله اکتشافات حین استخراج (تکمیلی) قرار دارد.

ادامه مطلب